COOKIE BELEID
Cookies zijn noodzakelijk voor het optimaliseren van onze website. Het helpt ons om algemene gebruiksstatistieken vast te leggen, en het opslaan van andere informatie waardoor wij onderdelen zoals de vergelijkfunctie kunnen aanbieden. Deze cookies slaan geen identificeerbare persoonlijke informatie op. U vindt meer informatie over onze cookies op de Privacy Beleidspagina

Lokatie voertuig

Auto Martens Zevenaar
Nobelstraat 1-2
6902 PH
Zevenaar

Zevenaar

Auto Martens Zevenaar

Nobelstraat 1-2
6902 PH
Zevenaar

Zevenaar
Telefoon : 0316-524398
Fax : 0316-527206

Bankgegevens

Kamer van Koophandel : 09068066
IBAN : NL94 RABO 0374889104
BTW : NL009654951B01

Afdeling contactgegevens

Verkoop

Openingstijden

ma t/m vrij     09:00 t/m 18:00
za                  09:00 t/m 16:00

Telefoon
0316-243288
Sjoerd Beumer Verkoopadviseur sbeumer@automartens.nl
Ivo Jenniskens Verkoopadviseur ijenniskens@automartens.nl
Koen Geurds Verkoopadviseur kgeurds@automartens.nl

Occasions

Openingstijden

Ma. - Vrij.: 09:00 tot 18:00
 Za.: 09:00 tot 16:00

Telefoon
0316-243288
Sjoerd Beumer Verkoopadviseur sbeumer@automartens.nl
Ivo Jenniskens Verkoopadviseur ijenniskens@automartens.nl
Koen Geurds Verkoopadviseur kgeurds@automartens.nl

Zakelijk

Openingstijden
Ma. - Vrij.: 09:00 tot 18:00
          Za.: 09:00 tot 16:00
Telefoon
0316-243288

Financieren & Verzekeren

Openingstijden

Ma. - Vrij.: 09:00 tot 18:00
Za.: 09:00 tot 18:00

Telefoon
0316-534398
Sjoerd Beumer Verkoopadviseur sbeumer@automartens.nl
Ivo Jenniskens Verkoopadviseur ijenniskens@automartens.nl
Koen Geurds Verkoopadviseur kgeurds@automartens.nl

Service

Openingstijden
Telefoon
0316-524398
Hugo Raben Service adviseur hraben@automartens.nl
Gerard Neijenhuis Service adviseur gneijenhuis@automartens.nl
Koen Geurds Service adviseur kgeurds@automartens.nl
Richard Kortbeek Parts manager & Service adviseur rkortbeek@automartens.nl
Douwe Bethlehem Master Technician werkplaats@automartens.nl
Mark Weijers Master Technician werkplaats@automartens.nl
Björn Schoppers Service Monteur werkplaats@automartens.nl
Bram Scholten Service Monteur werkplaats@automartens.nl
Koen ter Wiel Service Monteur werkplaats@automartens.nl
Robin Weijman Service monteur werkplaats@automartens.nl

Schade

Openingstijden
Ma. - Vrij.: 07:50 tot 16:50
Telefoon
0316-524398
Gerard Neijenhuis Service adviseur gneijenhuis@automartens.nl
John Schut Schadehersteller
Arjen Reumer Schadehersteller

Magazijn

Openingstijden
Ma. - Vrij.: 07:50 tot 16:50 uur
Telefoon
0316-243276
Richard Kortbeek Parts manager & Service adviseur rkortbeek@automartens.nl

Administratie

Openingstijden


Telefoon
0316-524398
Annet Nieuwenhuis Administratief medewerkster anieuwenhuis@automartens.nl
Chantal Hendriksen Administratief medewerkster chendriksen@automartens.nl
Sabine Bouman Administratief medewerkster sbouman@automartens.nl

Algemeen

Openingstijden
ma tot vrij van 08:00 tot 18:00
Telefoon
0316-524398
Martin Steverink Directeur msteverink@automartens.nl